Duşakabin

Mardin’in Midyat İlçesinde Faaliyet Gösteren Bayduş Firması tarafından Duşakabin İmalatı yapılmaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız ürünlerini kargo aracılığıyla göndermektedir.

Bayduş Oval Duşakabin, Lüks Duşakabin, Desenli Duşakabin, Üçgen Duşakabin, Renkli Duşakabin, Şeffaf Duşakabin, Özel Duşakabin, Sürgülü Duşakabin, Krom Duşakabin, Köşe Duşakabin modelleriyle hızla üretimine devam etmektedir. Günden güne bayi ağını genişleten Bayduş Kaliteli Hizmet, Mutlu müşteriler politikası ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Bayram Alüminyum bünyesinde kurduğu Bayduş markası ile , kaliteli, modern,geniş ürün konseptine sahip Duşa Kabin imalatı ile hizmetinizde.

Kendi tesisinde ürettiği duşa kabinlerde müşteri isteklerine en üst seviyede yanıt vermek için en üst düzey teknoloji ile seri bir üretimde, modern ve yaratıcı tasarımları takip eden Bayduş gece gündüz üretime devam ediyor.

Üretilen duşa kabinler satış mağazamızda, Bayduş Duşa Kabin İnternet Satış Mağazamızda ve bayilerimizde sizleri bekliyor.

Ürünlerimizin montajı da uzman kadromuz tarafından itinayla yapılarak tercih ettiğiniz ürün hizmetinize sunuluyor. Dilerseniz ürünümüzü satın almadan önce ürün ile ilgili detaylı bilgileri satış mağazamıza gelerek yada Telefon destek hattımızdan bize ulaşarak uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.