Bayram Alüminyum 2002 Yılından beri sektörde olan tecrübesiyle, Mardin'in tarihi, turist ve şirin ilçesi Midyat'ta Kuruldu.

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ilke edinerek yola çıkan Bayram Alüminyum kısa bir sürede genç ve dinamik kadrosunu oluşturdu.

Bayram Alüminyum, Alüminyum doğrama ile başladığı sektörde bulunduğu ilçeyi yeniliklerle tanıştırarak yapı sektöründe kullanılmaya başlanan Alüminyum korkuluk ürün satışı ve montajına başladı.
Kısa sürede çeşitlerini artırarak zengin ürün ve modern mimari ürünleri hizmete sundu.
Katlanılır sineklik (Plise) hizmeti de vermeye başlayan Bayram Alüminyum bir çok model ve çeşitle bu ürünlerinde imalat,satış ve montajına başladı.

Genç dinamik ve tecrübe sahibi olmuş uzman kadroya sahip olan Bayram Alüminyum büyümeye devam ederek bünyesinde kurduğu Bayduş markası ile Duşa Kabin ( Damperli Cam ) İmalatına başladı.

Modern ve mimari tasarımı birleştirek bir çok duşa kabin modelini üreten Bayduş kısa sürede bayi sistemini kurdu. Bunun yanı sıra Küvet & Jakuzi, Banyo Tekneleri & oturaklı tekne ve Banyo dolapları satışı Bayram Alüminyum mağazasında devam etmektedir.

Bayduş müşterilerini Bayduş kalitesi ile tanıştırmak isteyen yeni bayilerini bekliyor.

Project Image